16.08.2024 personali koolituspäev 08. august rita.reilent

Head lapsevanemad!

Info saadeti varasemalt ELIISi aga panen selle igaks juhuks ka siia.

Suvi on möödumas ning varsti algamas uus õppeaasta, kus kõigil vajalik taas häälestuda töölainele.
Peagi on saabumas 16. august ja lasteaia personali koolituspäev, mis on saanud koostöös lastevanematega traditsiooniks. Tänan teid, et olete võimaldanud osaleda kogu personalil ja leidnud võimaluse selleks päevaks oma laps koju jätta.

NB! Kui kellegil on tõesti hädavajalik laps lasteaeda tuua, siis palun anda sellest teada hiljemalt 8. augustiks meiliaadressil: direktor@sindilasteaed.ee.
Püüame leida lahenduse.

Pilt: internetist

Head lapsevanemad!

Info saadeti varasemalt ELIISi aga panen selle igaks juhuks ka siia.

Püüame leida lahenduse.

Pilt: internetist